Kim jesteśmy i dlaczego stworzyliśmy test rozwodowy?

Nasz zespół składa się z ekspertów z kilku branż: prawników, matematyków i programistów. Korzystamy także ze wsparcia radców prawnych i adwokatów, posiadających tytuły doktorów nauk prawnych. Współpracujemy również z psychologami. Jesteśmy specjalistami, ale to nie oznacza, że widzimy wyłącznie „suche” dane. Dzięki empatii, którą w sobie pielęgnujemy, potrafimy patrzeć szerzej i dostrzegamy więcej. Jesteś dla nas przede wszystkim osobą walczącą o własne prawo do szczęścia, nie kolejnym klientem. I za tę walkę Cię podziwiamy!

Nasi prawnicy mają ponad 7-letnie doświadczenie w sprawach rozwodowych oraz 10-letnie w innych dziedzinach prawnych. W tym czasie uczestniczyli w kilkudziesięciu różnych rozprawach rozwodowych i poznali wiele nieszczęśliwych, ale jedynych w swoim rodzaju związków. Pytania, na które odpowiesz w teście zostały stworzone w oparciu o to doświadczenie. Są pytaniami, które bardzo często padają podczas pierwszego spotkania z prawnikiem. Masz więc pewność, że nasz test na rozwód jest zgodny z rzeczywistością i realnymi problemami ludzi.

Test na rozwód bazuje na precyzyjnym, dopracowanym przez nasz zespół algorytmie. Prace nad nimi trwały ponad pół roku, a jego dodatkowa weryfikacja pod kątem poprawności zajęła kolejne osiem miesięcy. Największą trudność sprawiło nam uwzględnienie wielości i różnorodności sytuacji, w jakiej znajdują się osoby, kontaktujące się z nami. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na dwuetapową formę testu – bo to właśnie ona umożliwia zebranie najistotniejszych informacji i przedstawienie precyzyjnego wyniku. I w taki sposób, po wielu miesiącach intensywnych działań, udało nam się stworzyć i oddać w Twoje ręce kompleksowy test rozwodowy. Jedyny taki dostępny w Internecie. To test, z którym zakończysz już niechciany rozdział swojego życia, a rozpoczniesz kolejny, szybko dostrzegając na horyzoncie wolność i szczęście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.