Dlaczego warto wykonać nasz test rozwodowy?

Przede wszystkim dlatego, że z pomocą testu, jeśli tylko odpowiesz szczerze na zawarte w nim pytania, dowiesz się, jaka jest Twoja szansa na uzyskanie rozwodu. Zastanawiasz się, czy stan Twojego związku jest rzeczywiście na tyle zły, by decydować się na rozwód? Z naszym testem samodzielnie i świadomie dojdziesz do potrzebnych wniosków, bo sprzyja on temu, by w zaciszu własnego domu i tylko w swoim towarzystwie szczerze przemyśleć Wasz związek i relacje panujące między Tobą a Twoim małżonkiem. A dzięki komentarzowi specjalisty zyskasz obiektywną opinię na temat Waszej relacji.

Z doświadczenia wiemy, że osoby myślące o rozwodzie obawiają się wizyty u prawnika. Nie chcą być oceniane, nie lubią opowiadać obcej osobie o tak osobistej sprawie, jaką jest małżeństwo, a zwłaszcza występujących w nim problemach. Oczekują empatii po stronie prawnika i pomocy, która będzie skierowana do nich jako do człowieka, nie petenta. Na tym etapie pragną też uniknąć wysokich kosztów porad prawnych.

Wszystko to zyskujesz, wybierając proponowany przez nas test na rozwód. Daje on pełną anonimowość i prywatność. Tylko Ty decydujesz kiedy, gdzie i jak długo będziesz go rozwiązywać. Stworzone przez nas pytania są delikatne i wyważone, a pomoc, jaką otrzymujesz po wykonaniu testu, jest kompletna. Tak, by podarować Ci wszystko, czego potrzebujesz do rozwodu. Ponadto test wiąże się tylko z jednorazową i niską opłatą, w ramach której otrzymujesz najbardziej potrzebne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.